Multimedalista

Damian Lebioda uczestnik na szego Warsztatu odniósł niesamowity sukces  zdobywając w Antwerpii 3 medale w tym jeden złoty i dwa brązowe. W dniach 9-20 wrzesnia 2014 r. odbyły się Europejskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych. Tym razem spotkanie reprezentantów europejskich krajów miało miejsce w Antwerpii. Damian Lebioda reprezentował Polskę w lekkiej atletyce. Biegał na 200 m i zdobył brązowy medal, na 400 m był pierwszy zdobył tym samym złoty medal. Dorobek medalowy uzupełnił brązowym krążkiem w sztafecie. Damian: gratulacje od całej społecznosci Warsztatu. Jestesmy z Ciebie dumni.

Karpacka Troja

trzcinica9 

 

Uczestnicy WTZ mieli okazję poznać odrobinę historii południowej Polski z okresu epoki brązu i wczesnego średniowiecza. Byli bowiem 26 sierpnia 2014 r. na wycieczce w Trzcinicy koło Jasła, Bieczu, Nowym i Starym Sączu. W Trzcinicy zapoznali się z historią grodu obronnego, który istniał tam juz 4000 lat temu i utrzymywał wymiane handlową z dawna Troją stąd rekonstruowane grodzisko nazwano Karpacka Troją.

Czytaj więcej: Karpacka Troja

Lokalizacja bez zmian

budynekz3Dzięki życzliwości Władz Miasta Stalowej Woli uczestnicy WTZ będą mogli nadal korzystać z części budynku przy ul. Hutniczej 14. Została niedawno podpisana umowa użyczenia na kolejne 3 lata części budynku dawnego żłobka na działalność warsztatu terapii zajęciowej. Tym samym na jakiś czas rozwiązuje to problem lokalizacji naszej placówki. Dziękujemy w imieniu podopiecznych włodarzom miasta za zrozumienie i polecamy się na przyszłość.

Wakacje w WTZ od 16.07-17.08

splyw5

 

Uczestnicy WTZ mogą wreszcie odpocząć. Przerwa wakacyjna rozpoczęła się 16 lipca 2014 r. i   potrwa do 15 sierpnia. Jednak ze względu na święto wypadające 15 sierpnia w uczestnicy Warsztacie pojawią się dopiero 18.08.2014 r. Pracownicy wykorzystują w tym czasie urlopy.  Życzymy więc  wszystkim udanego odpoczynku, niezwykłych wrażeń i moc fajnych przygód.

Copyright ©2013 - wtznadzieja.pl - wszelkie prawa zastrzeżone | projekt i wykonanie JD